O mnie

Dzień dobry, cześć i czołem!

Podobno na blogu mało kogo interesuje sam autor... ale skoro tu jesteś, znaczy, że chcesz dowiedzieć się kto tak właściwie stoi za Herbacianymi myślami?Ano stoję ja. Kasia.Być może już się kiedyś spotkaliśmy. W sieci można na mnie trafić pod nickiem Valakiria. Tak, to ja. Mam dwadzieścia cztery lata, studiuję kulturoznawstwo i na co dzień też chowam się za książkami. Ewentualnie za ekranem laptopa albo kubkiem herbaty.

Herbaciane myśli to blog łączący moje pasje i upodobania. Przede wszystkim bardzo lubię dowiadywać się nowych rzeczy i dzielić się nimi ze światem. Można nawet powiedzieć, że hobbystycznie łowię ciekawostki z różnych dziedzin i sprzedaję je światu. Poza tym uwielbiam czytać i kupować książki, słuchać muzyki, grać w gry komputerowe i pisać. A to wszystko przy hektolitrach herbaty... oczywiście kubek dla mnie musi mieć odpowiednie wymiary.


Co poza tym? Poza tym jestem pogodną osobą (a wręcz śmieszką), która zawsze stara się dostrzegać pozytywne strony tego, co ją spotyka. No i nie marnować okazji – w końcu skąd możemy wiedzieć, że właśnie nie dostajemy TEJ JEDYNEJ szansy od losu? Nie wiemy. I dlatego zawsze warto działać.

Bardzo cieszę się, że tutaj jesteś – a będzie mi jeszcze milej, gdy zostaniesz na dłużej. Przecież jest tyle spraw, o których możemy porozmawiać!

To co – napijesz się ze mną herbaty? 


Możemy też pogawędzić na:


Do zobaczenia!
Kasia


Instagram